13.6.2016 - Výstavní maraton Nitra

Máme za sebou prodloužený víkend v Nitře, kde se konala třídenní výstavní akce. Výstav se zúčastnila Dafinka a její dvě dcerky. Děkuji jejich majitelkám za skvělý víkend a moc gratuluji k úspěchům! A jak že se holkám na naší výpravě dařilo?

 

10.6.2016 - CAC ALL BREED SHOW Nitra 2016

Rozhodčí: Adam Ostrowski (PL)

C.I.B. Dazhou Santa la Vida - V1, CAC

Arrow' Life Sapphire star - Velmi nadějná 1

Arrow Hope Sapphire Star - Velmi nadějná 1

 

11.6.2016 - CACIB Grand Prix Slovakia 2016

Rozhodčí: Sona Heldová (SK)

C.I.B. Dazhou Santa la Vida - V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2016

Arrow' Life Sapphire star - Velmi nadějná 1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2016

Arrow Hope Sapphire Star - Velmi nadějná 1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2016

 

12.6.2016 - CACIB Derby Winner Show 2016

Rozhodčí: Nikola Smolić (HR)

C.I.B. Dazhou Santa la Vida - V1, CAC, CACIB, BOB, Cruft´s kvalifikace 2017

Arrow' Life Sapphire star - Velmi nadějná 1

Arrow Hope Sapphire Star - Velmi nadějná 1

 

Dafne navíc splnila podmínky pro získání titulu Slovenský grand šampion krásy!

 

7.6.2016 - úspěchy Dafinky holčiček

Včera ke mě dorazila úžasná zpráva! Lifinka se svou paničkou zazářily na krajské výstavě ve Zlíně a vyzkoušely Junior handling a moc se jim dařilo, Lifinka v sobě mamku s taťkou nezapře... Jen tak dál holky!!!

Arrow' Life Sapphire star "Lifinka" - 6 měsíců

4.6.2016 - Krajská výstava psů Zlín (CZ)

Rozhodčí: Gabriela Ridarčiková (SK)

Třída štěňat - velmi nadějná 1

Junior handling - 3. místo

 

No a o Lavě ani nemluvím, ta je pecka!!!!! Tam žasnu!! Vychválit do nebes!!! S paničkou jen válí!!

Arrow Hope Sapphire Star "Lava" - 6 měsíců

5.6.2016 - Neumünster CACIB + CCC - special. (DE)

Rozhodčí: Karin Bernardis

Třída štěňat - Velmi nadějná 1, BOB (BIS) baby (z 6)

 

18.5.2016 - Arrow' Hope Sapphire star opět zazářila

Dne 14.května se Lava zúčastnila se svou novou majitelkou mezinárodní výstavy psů v Dánsku, kde získala ocenění velmi nadějná 1, BOB baby a 4. BIS baby! Mám velkou radost! Jen tak dál!!!

 

 

8.5.2016 - Arrow' Hope Sapphire star "Lava"

Lavinka dělá velkou radost nejenom mě, ale hlavně své majitelce Karin AntiSious Tegle! O víkendu se ve Švédsku zúčasnily tréninku, kde byla i výstava a Lavuše se předvedla úžasně a od rozhodčího získala krásné ocenění ♥
Jsem šťastná, že jsem vybrala Karin jako majitelku a ta jí zahrnuje láskou, tohle je sen každého chovatele!!! Hřeje mě to u srdce, už jen proto, že je to celá Dafne... a naše naděje ♥

 

13.4.2016 - Lava odletěla do nového domova

Dnes jsme si s Lavou udělaly výlet do Prahy na letiště, kde si pro ní přiletěla její nová panička a já jim obou přeji spoustu krásných chvil a Lavuši milující domov! Lava nyní žije v chovatelské stanici Oblivion ve Švédsku.

 

3.4.2016 - DUO CACIB Nitra (SK)

S Dafinkou, Lavou a Life jsme se o víkendu zúčasnily mezinárodní výstavy psů v Nitře. Tohle byla první výstava našich štěňátek z vrhu "A". Holčičky v sobě nezapřou své rodiče, protože se předvedly, jako by se v kruhu narodily. Mám z nich velkou radost a přeji jim do budoucna spoustu úspěchů ve výstavním kruhu.

2.4.2016 - Nitrawa Cup

Rozhodčí: Neofytou Erodotos (CY)

  • Arrow' Hope Sapphire star "Lava" - třída štěňat - velmi nadějná 2
  • Arrow' Life Sapphire star "Life" - třída štěňat - velmi nadějná 1
  • Dazhou Santa la Vida - třída šampionů - výborná 3

3.4.2016 - Nitra WinerShow

Rozhodčí: Vlastislav Vojtek (SK)

  • Arrow' Hope Sapphire star "Lava" - třída štěňat - velmi nadějná 1
  • Arrow' Life Sapphire star "Life" - třída štěňat - velmi nadějná 1

 

21.3.2016 - Obě fenečky jsou zadané

Obě naše holčičky už našly své nové milující rodiny. Lifinka již žije v novém domově, kde je zahrnována láskou a Hope odjíždí do nového domova za několik dní. Pevně věříme, že se u nových majitelů budou mít holčičky jako v bavlnce.

(Lifi a její majitelky)

 

9.3.2016 - Co je u nás nového?

C.I.B. Dazhou Santa la Vida, matka vrhu "A" a moje hvězda, to má už oficiálně černé na bílém ♥ I některé sny se stanou skutečné.

A zde pár nových foteček holčiček ve věku 8 týdnů. Jedna fenečka je ještě k dispozici.

 

 

30.1.2016 - Nové fotečky holčiček

Do sekce štěňata jsme přidali nové fotky našich malých holčiček ve věku pěti týdnů. Rostou nám od krásy ♥

 

14.1.2016 - Nové video našich malých holčiček ve věku tří týdnů

 

26.12.2015 - Máme štěňátka!

Na štědrý den nám Dafinka nadělila krásný dáreček v podobě dvou nádherných holčiček Arrow Life a Arrow Hope Sapphire Star. Více info a foteček naleznete v sekci štěňátka - aktuální vrh.

 

16.11.2015 - Očekáváme štěňátka!

S velkou radostí oznamujeme, že naše Dafne a Izýk budou mít štěňátka!

Štěňátka vrhu "A" naší chovatelské stanice Sapphire Star očekáváme koncem prosince!!! Už se na mrňousky moc těšíme.

Pokud máte zájem o štěňátko z toho perspektivního spojení, neváhejte nás kontaktovat.

 

19.10.2015 - CACIB Pleven (BG)

A co dodat k víkendu v Bulharsku? Jako vždy jsme si to moc užily!!! Pochutnala jsem si na bulharské kuchyni (teď budu mít asi týden půst!!), byl i malý adrenalin, srandy kopec,... Prostě jsme si to jely užít!!! A Marcinka mi ukázala co v ní je a že zvládne i to o čem se nám před rokem mohlo jen snít a moje radost z jejího velkého úspěchu v konkurenci cele FCI 9 nejde ani popsat!!! Takže jsem moc ráda, že jsme to nevzdaly a nikdy jsme se nenechaly odradit!

Marcinka si tedy z našeho výstavního výletu přivezla ocenění 3x výborná 1, 3x CAC, CACIB, 2x Res. CACIB, BOB a BIG a k tomu se stala šampionem Bulharska!!!

 

8.10.2015 - CACIB Wrocław (PL)

Dne 27.9.2015 jsme s Dafi a Marci jely na mezinárodní výstavu psů do polské Wrocławi. Marcinka si vybojovala krásné 3. místo se známkou výborná a Dafinka první místo s oceněním výborná, CWC a res. CACIB!

 

12.9.2015 - Uchovnění

CROJCH MNCH Xiu Xiara Avokaduh ,,Marci" byla registrována jako chovná fena. Jsem tak šťastnáááá!!!

 

26.7.2015 - Klubová výstava psů C.E.R. Friedersdorf (DE)

Opět jsme zavítaly na německou výstavu psů, tentokrát s Marcinkou. Ta se rakouskému rozhodčímu Edwinovi Deutscherovi moc líbila a zadal jí nádherné ocenění Výborná 1, CAC VDH, CAC club a Best female! Mám velikou radost a jsem na Marcinku mooooc pyšná!

 

5.7.2015 - NDS Meisdorf (DE)

V neděli jsme s holčičkama vyrazily na národní výstavu psů do Německa. Marcinka zabodovala a získala ocenění Excellent 1, CAC VDH, CAC Club a stala se tím čekatelkou německého šampiona krásy! Dafinka obstála na druhém místě s titulem Res. CAC VHD! Výstavu posuzoval rozhodčí Weng Woh Chan (MAL).

 

22.6.2015 - Dafne v magazínu Best In Show

Nezapomenutelné dny na Světové výstavě v Miláně a setkání s úžasnou Jovanou - fotografkou a redaktorkou magazínu Best In Show, kde naše Dafne má svou dvoustránku. Jsem na ní tak pyšná! Děkuji moc Jovano za vše!

 

21.6.2015 - Národní výstava psů Klatovy

V neděli jsme jely na výstavu do Klatov, kterou posuzovala paní Romana Mašková. Marci (Xiu Xiara Avokaduh) se krásně předváděla a vyběhala si krásné první místo a titul CAC! Tímto se zároveň stala čekatelkou českého šampiona krásy! Jsem na ní moc pyšná!!! Dafinka (Dazhou Santa la Vida) získala ocenění Výborná 4. Moc děkuji paní rozhodčí za krásná ocenění!

 

13.-14.6.2015 - Světová a klubová výstava psů Miláno (IT)

Dazhou Santa la Vida "Dafne"

Klubová výstava Miláno - třída šampionů - rozhodčí David Ojalvo (Argentina) - Výborná 3!

Světová výstava Miláno - třída šampionů - rozhodčí Boris Chapiro (France) - Výborná!

A co říct k výstavě? :o) Já si to moc užila, poznala jsem spoustu nových lidí, bylo spoustu legrace, mega nákupy…… no prostě naprostá pohoda a tak to má být! A Dafi? Jsem na ní tak hrdá, předvedla se nejlépe jak to jen umí a užívala si to, modelka moje! A co mé dvě spolucestující? Ty byly báječné, úplná harmonie a klid… holky, už se těším na příště!

 

7.6.2015 - MVP Klagenfurt (A)

Tento víkend jsme s Marcinkou strávily v rakouském Klagenfurtu na dvoudenní mezinárodní výstavě. V sobotu posuzoval rozhodčí Ehold Ingrid (A). Z obou dnů si Marci odnesla vítězství s titulem V1, CACA a stala se tak čekatelkou rakouského šampiona krásy!

 

19.5.2015 - Staňkov a Polsko

Máme za sebou další dva vydařené výstavní víkendy. 8.5. jsme strávily na krajské výstavě ve Staňkově, kde obě holčičky dopadly stejně a odnesly si známku výbornou 1 a vítěze třídy. Další víkend jsme byly v Polsku, kde Dafi v sobotu v Walbrzychu získala V1, CWC a BOS! A v neděli v Bytomě Marcinka V1, CWC a stala se tak čekatelkou polského šampiona krásy.

 

4.5.2015 - Výstavní maraton v Černé Hoře a Chorvatsku

Skvělá týdenní výstavní výprava do Černé Hory a Chorvatska je za námi a bylo to parádní! Jely jsme celá smečka, tedy já, Dafi, Marci a doprovod Kokynka. Užily jsme si to nejen jako výstavní akci, ale také jako dovolenou :o)

Abych pravdu řekla, tak jsem po zhlédnutí počtu přihlášených s nějakým pěkným výsledkem ani nepočítala, ale zadařilo se!

První dva dny v Černé Hoře se vystavovala jen Marcinka, byla moc šikovná a dokonce si druhý den vybojovala i CACIBa! Následně jsme se přesunuly na výstavy do Dubrovníku a Zadaru, kde válela zase Dafinka. Několik fotek z tohoto týdne přidány do galerie.

Konečná bilance je takováto:

Xiu Xiara Avokaduh: 3x CAC, 1x CACIB

Dazhou Santa la Vida: 6x CAC, 4x CACIB, 2x Res. CACIB, 2x BOS

Jsem na holčičky moc pyšná! ♥

 

19.4.2015 - MVP Chemnitz

A máme s Dafinkou (Dazhou Santa la Vida) za sebou další úspěšnou účast na výstavě! Dafi dnes v německém Chemnitzu získala ocenění výborná 1, CAC VDH, CACIB, BOB a k tomu se ještě v závěrečných soutěžích dostala do užšího výběru IX. FCI skupiny!!! Tímto Dafinka splnila podmínky pro udělení titulu německý šampion krásy!!! Jsem šťastná a velice pyšná na to mé zlatíčko!

 

12.4.2015 - NVP Ostrava

S holčičkami máme za sebou další výstavu a tentokrát národní výstavu psů v Ostravě, kterou posuzovala rozhodčí z Rakouska Chiesa - Folbrecht Sabina. Marcinka (Xiu Xiara Avokaduh) ve svých patnácti měsících nastoupila poprvé do mezitřídy, kde ze čtyř fen získala ocenění výborná 3. Dafi (Dazhou Santa la Vida) měla ve třídě otevřené také 3 konkurentky a získala ocenění výborná 1, CAC a národní vítěz. Tímto se stala čekatelkou šampiona ČMKU a splnila podmínky pro udělení titulu český šampion krásy! Holčičky mi dělají jen a jen radost! :o)

 

30.3.2015 - MVP Lucemburk

V neděli jsme si s Dafinkou (Dazhou Santa la Vida) udělaly výlet do Lucemburska na mezinárodní výstavu psů. Účast byla obrovská, celkem bylo přihlášeno 83 čínských chocholatých psů! Výstavu posuzovala paní rozhodčí Yolanda Nagler-Magal z Izraele. Dafinka nastoupila tentokrát do třídy otevřené, kde získala ocenění Výborná 1, CACL. Následně se jí v této velké konkurenci podařilo získat i titul Res. CACIB. Fena, která o CACIBa Dafinku porazila, je již interšampionkou z čehož vyplívá, že CACIB přechází na Dafi. A tímto naše drahá Dafinka, ve svých teprve 28 měsících, splnila podmínky pro udělení titulu INTERCHAMPION aneb MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY!!! Zároveň splnila podmínky i pro udělení lucemurského šampiona krásy!!! Vůbec jsem nečekala, že se nám s Dafinkou něco takového podaří. Jsem neskutečně šťastná a hrdá na tu mou berušku! Děkujeme všem za podporu a rozhodčím za krásná ocenění!

 

15.3.2015 - CCD klubová výstava Bermolákovo (SK)

V sobotu jsme zavítaly znovu na Slovensko a tentokrát na klubovou výstavu, kterou posuzoval pan M. Guniš ze Slovenska. Marcinka (Xiu Xiara Avokaduh) získala ve třídě mladých známku výborná 2 ze čtyř přihlášených fen. Dafi (Dazhou Santa la Vida) ve třídě šampionů získala ze dvou fen první místo a titul CAC a tímto se stala čekatelkou slovenského grand šampiona krásy! Jsem na obě holčičky moc hrdá a udělaly mi velkou radost! Všechny jsem moc ráda viděla a děkujeme za krásnou výstavičku!! Více fotek holek z této výstavy najdete ve fotogalerii.

 

2.3.2015 - DUO CACIB Nitra

Tento víkend jsme strávily v Nitře, kde se tradičně konala dvoudenní mezinárodní výstava psů. V sobotu posuzovala paní Voláriková Linda a v neděli rozhodčí z Litvy Kazlauskaité Ramuné. Marcinka (Xiu Xiara Avokaduh) nastoupila do třídy mladých, kde první den získala ocenění výborná 4 a druhý den výborná 3. Dafi (Dazhou Santa la Vida) ve třídě šampionů v sobotu získala druhé místo s oceněním výborná 2, Res. CAC a v neděli výborná 1, CAC, Res. CACIB a tím zároveň splnila podmínky pro udělení titulu slovenský šampion krásy!

 

27.2.2015 - Zdraví

S radostí všem oznamujeme, že naše Marcinka (Xiu Xiara Avokaduh) je zdravá!!! Vyšetřeno 19.2.2015.

CERF - clear Dr. Beránek a luxace pately - 0/0 MVDr. Duchek

 

10.2.2015 - 2x CACIB Rijeka - Chorvatsko

Uplynulý víkend jsme s holčičkami strávily v Chorvatské Rijece. Zde se konala dvoudenní mezinárodní výstava psů, kde naháče v sobotu posuzoval rozhodčí z Finska Rainer Vuorinen a v neděli slovenský rozhodčí Vlastislav Vojtek.

Marci (Xiu Xiara Avokaduh) byla přihlášená do třídy mladých a vedlo se jí skvěle! V sobotu získala ocenění Výborná 1, CAJC, BOJ, Nejlepší fena, BOS a k tomu získala nominaci na nejprestižnější výstavu světa Cruft´s show 2016! V neděli získala ocenění Výborná 1, CAJC a BOJ. Tímto se stala čekatelkou chorvatského junioršampiona krásy.

Dafi(Dazhou Santa la Vida) nebyla vůbec pozadu, v sobotu získala Výborná 1, CAC, CACIB a nominaci na Cruft´s show 2016 a v neděli vyhrála úplně vše - Výborná 1, CAC, CACIB, Nejlepší fena, BOB a stala se čekatelkou chorvatského šampiona krásy!!!

Všechny fotky z našeho skvělého výletu si můžete prohlédnout v galerii. Byl to parádní víkend a já jsem tak šťastná a pyšná na moje holčičky! Mockrát děkujeme rozhodčím za krásná ocenění!

 

14.12.2014 - Video z vítězné výstavy v Nitře

Přidáváme oficiální video z mezinárodní výstavy psů v Nitře, které jsme se zúčastnily poslední listopadový víkend. Na videu můžete vidět Dafinku při svém úspěšném boji v závěrečných soutěžích.

 

5.12.2014 - MVP Nitra

O víkendu jsme se s našima holčičkama zúčastnily mezinárodní výstavy psů v Nitře. V sobotu se vystavovala Marci (Xiu Xiara Avokaduh), opět ve třídě mladých a získala krásné druhé místo a známku výborná 2. V neděli zaválela Dafi (Dazhou Santa la Vida) a ve třídě šampionů získala Výborná 1, CAC, CACIB, Slovakia Cup winner a BOB! Tím to ovšem ještě nekončilo a v závěrečných soutěžích se hrdě postavila i na stupně vítězů a získala titul BIG 3!!! Jsem na ní neskutečně pyšná!

 

16.11.2014 - MVP Krumbach (D)

S holkama jsme se vydaly na klubovou výstavu do Krumbachu, kterou posuzoval český pan rozhodčí Leoš Jančík. Marci (Xiu Xiara Avokaduh) ve třídě mladých, kde byly celkem dvě fenky, získala první místo se známkou velmi dobrá 1. Dafinka (Dazhou Santa la Vida) ve třídě šampionů získala taktéž první místo a ocenění výborná 1, CAC, CAC - VHD!

 

8.11.2014 - Dafinka oslavila své 2. narozeninky

Krásné narozeniny milovaná Dafne! Bez tebe by byl náš život smutný a neúplný. Tak moc tě milujeme!!!

 

2.11.2014 - MVP Praha

O víkendu 1. - 2.11. jsme se s naší Marci (Xiu Xiara Avokaduh) zúčastnily dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Praze. V sobotu posuzovala paní rozhodčí Z. Brotánková a v neděli pan Řehánek. V sobotu Marci v konkurenci pěti fen získala ocenění výborná 2. V neděli v konkurenci sedmi fen se probojovala mezi nejlepších pět a získala ocenění výborná.

 

28.10.2014 - Evropská a národní výstava psů Brno

>Ve dnech 25. - 26.10.2014 jsme se zúčastnily evropské a národní výstavy psů v Brně. Naše malá Marci (Xiu Xiara Avokaduh) v sobotu na národní výstavě psů nastoupila do třídy mladých. V konkurenci dvanácti fen u rozhodčí Marii Kavčič ze Slovinska si Marci vybojovala pomyslné páte místo se známkou výborná!

Druhý den nás čekala evropská výstava, kam byla přihlášená i Dafinka (Dazhou Santa la Vida). Výstavu posuzovala Brigitte Bregenzer z Rakouska. Marci byla ve třídě mladých tentokrát v konkurenci patnácti fen a získala ocenění výborná 4! Dafinka v mezitřídě dopadla úplně stejně a též získala známku výborná 4 z dvanácti fen!

Moc gratuluji k Evropákům BOB a BOS, jsem na vás holky a kluku moc hrdá že to zůstalo doma!!! Výstavu jsem si moc užila a s výsledkem holčiček našich milovaných jsem moc spokojená a nejvíc u našeho Maršmelounka! Moc děkuji všem za úžasnou společnost.

 

21.9.2014 - Národní výstava psů Zielena Góra - Polsko

Tak jsme si vyjely na národní výstavu celé FCI 9 do Zielené Góry, bez žádného očekávání, jen to zkusit. A povedlo se! Paní rozhodčí, která byla moc příjemná, se Dafinka (Dazhou Santa la Vida) natolik líbila, že získala ocenění BOB! S velkou nervozitou jsme čekali do závěreček. Když jsme viděly ty královské pudlíky, maltézáky, atd., tak jsem Dafulce řekla "Hele, jde o houby, tak si to užijeme!". A užily! Dafi byla naprosto úžasná, v postoji jí nic nerozhodilo, stála jako přibitá a v pohybu byla sebejistá - prostě dokonalá! A zaujala i paní rozhodčí Aleksandru Świsulskou (PL), která jí vybrala na BIS 3. této výstavy FCI 9! Dafinka tímto také splnila podmínky pro udělení titulu polský šampion krásy! Mám velikou radost!!!

 

27.8.2014 - Srbský šampionát

Dnes jsem otevřela poštovní schránku a udělalo mi to velikou radost! Byla tam velká obálka ze Srbska a uvnitř červená složka s diplomem. Konečně mám oficiálně potvrzením že naše Dafne (Dazhou Santa la Vida) je Šampionem Srbska a nyní ji mohu hlásit do třídy šampionů. Jsem tak šťastná a pyšná na mojí malou holčičku!

 

23 - 24.8.2014 - German winner show a IHA Liepzig

Dafne byla výborná, úžasná a skvělá... jako vždy! Naše malá Marci byla velice šikovná holka ♥ Potřebuje si ještě zvyknout na výstavní podmínky a bude perfektní. Rozhodčí jí velice chválil. Mockrát děkuji Kristin Machálekové za ten nejlepší handling. Dobrá práce, holky!

 

27.7.2014 - Klubová výstava Polsko

Tentokrát jsme jely na klubovou výstavu do polského Walbrzychu. Přihlášená byla Dafi i malá Marci a oběma se dařilo na jedničku. Dafi (Dazhou Santa la Vida) získala od pana rozhodčího z Německa (Rainer Jacobs) tituly Výborná 1, CWC, Nejlepší fena a BOS a jen o vlásek jí unikl i titul BOB, který nakonec získal krásný pes z Polska. Marci (Xiu Xiara Avokaduh) je na výstavách stále šikovnější a šikovnější, moc krásně se předvedla a získala také první místo a ocenění Velmi nadějná 1, Puppy BOB. Jsem na obě holky moc hrdá!

Dafinka se kromě úspěchu v Polsku dostala i na diplomy a letáček s pozvánkou na nechrtí dostihy. Letáček si můžete prohlédnout níže při kliknutí na náhled.

 

15.7.2014 - Výstavy v Srbsku

O víkendu Dafinka (Dazhou Santa la Vida) zavítala do výstavních kruhů v Srbsku a opět si vedla skvěle, během dvou dnů si vyběhala 2x CAC a Res. CACIB, který se jí však dle výstavního řádu protentokrát může počítat jako CACIB. Zároveň také splnila podmínky pro získání titulu srbský šampion krásy a od teď může na výstavách nastoupit i do třídy šampionů. Je to naše holka šikovná!

A také nesmím zapomenout na naší berušku Kokynku (Constantine Rouz-Mari), která se přesně před pěti lety narodila, takže holka naše, přejeme Ti krásné narozeniny!

 

7.7.2014 - CAC a CACIB Velká Ida

Tento víkend jsme strávily na Slovensku na výstavě ve Velké Idě. Marci (Xiu Xiara Avokaduh) si oba dny vyběhala ocenění velmi nadějná 1 a Dafi (Dazhou Santa la Vida) v sobotu V1, CAC a v neděli V1, CAC a Res. CACIB!

 
8.6.2014 - Dafi je chovná fena!

Multi JCh. Dazhou Santa la Vida "Dafi" byla registrována jako chovná fena. Jsem tak šťastnáááá!!!

 
4.6.2014 - Dafi je klubovou šampionkou!

Naše Dafi (Dazhou Santa la Vida) má splněného a oficiálně uznaného prvního dospěláckého šampiona a to rovnou klubového. Nyní může na výstavách nastoupit i do třídy šampionů. Mám z ní opravdu velkou radost!

 

31.5. - 1.6.2014 - Grand Prix Slovakia & Derby Winner Show Nitra

Výstavní víkend na Slovensku je za námi. Tentokrát jsem se na výstavu vydala s Dafi (Dazhou Santa la Vida) i s malou Marci (Xiu Xiara Avokaduh) a oběma se vedlo skvěle. Dafinka, jako náš výstavní kabrňák, to zvládla jako vždy na jedničku a stala se čekatelkou slovenského šampiona krásy! Marcinka je uličnice :o))), na svou první výstavu byla moc šikovná a získala svou první kokardičku, ale obě víme, že se máme spolu ještě hodně co učit a je před námi ještě dlouhá cesta.

 

8.5.2014 - Klubová a mezinárodní výstava psů Praha

O víkendu 3. - 4.5.2014 se v Praze konala mezinárodní výstava psů spojená i s klubovou výstavou naháčů. Dafinka (Dazhou Santa la Vida) se opět hrdě zúčastnila obou výstav a v sobotu na klubové výstavě získala V1, CAC a Klubového vítěze a v neděli na MVP V1, CAC, Res. CACIB!

Výstava se nám moc líbila, oba dny vládla u kruhu báječná atmosféra. Měli jsme s sebou i malou Marci, ať se otrká a ta byla ve svém živlu.

 

8.5.2014 - Xiu Xiara Avokaduh

V měsíci dubnu jsme se rozhodli, že se rozrosteme ještě o jednu holčičku, a tak jsme se vydali do chovatelské stanice Avokaduh ke Frýdku - Místku, kde měli krásná štěňátka se zajímavým rodokmenem. A oba jsme se zakoukali do malé Marci (Xiu Xiara Avokaduh) a ještě ten den jsme si jí odvezli domů. Marci do naší rodiny, jak lidské tak psí, zapadla jako by k nám patřila.

 

12.4.2014 - IDS Dog show Chemitz (D)

S Dafinkou (Dazhou Santa la Vida) jsme se opět vydaly na výstavu a nyní do německého Chemitzu na mezinárodní výstavu psů. Dafinka nezklamala a vyběhala si tituly Výborná 1, VHD CAC, CER CAC, res. CACIB a stala se tak čekatelkou německého šampiona krásy!

 

31.3.2014 - CACIB Dog show Luxembourg

S Dafinkou (Dazhou Santa la Vida) jsme se vydaly na další výstavu a tentokrát do Lucemburska. Vůbec jsme netušily, jak dopadneme a navíc při obsazenosti 89 psů jsem byla nervózní, jako kdyby to byla naše první výstava. Obzvláště, když si někteří pejsci odnášeli známky velmi dobrá i dobrá. V momentě, kdy jsme nastoupily do kruhu, začala Dafi šlapat jako hodiny a já jen za ní běhala. Když Dafi získala první místo a titul CACL v mezitřídě, byla jsem spokojená, ale netušila jsem, že to pro nás ještě není konečná. Dafi se panu rozhodčímu líbila natolik, že si nakonec vyběhala úplně všechno, tedy V1, CACL, Best bitch, CACIB, BOS + kvalifikaci na Cruft´s show 2015 a stala se tak čekatelkou lucemburského šampiona krásy! Jsem na ní moc hrdá!

 

24.3.2014 - Club dog show Erfurt

Tento víkend jsme se poprvé vydaly na klubovou výstavu do Německa. A musím říct, že nás tato výstava vůbec nezklamala. Organizace na jedničku, kruhy s kobercem obklopené super lidmi, co víc si přát? Vlastně ano! Vyběhat si posledního VDH CAC a dodělat junior šampiona Německa. No a ono se nám to vše skutečně podařilo! Výprava byla tedy velice úspěšná a Dafi (Dazhou Santa la Vida) se nyní může pyšnit dalším junior šampionem.

 

1.3.2014 - CACIB Zielonej Górze - Poland

V sobotu jsme s Dafi (Dazhou Santa la Vida) vyrazily na mezinárodní výstavu psů do Polska, kterou posuzoval srbský rozhodčí Savičič Nebojsa. Dafi nastoupila do mezitřídy, kde byly celkem čtyři fenky a svou třídu vyhrala a odnesla si titul V1, CWC! Tímto se stala čekatelkou také polského šampiona krásy!

 

24.2.2014 - DUO CACIB Brno

Tento víkend, 22. - 23.2.2014, jsme se zúčastnily dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně, kde si Dafinka (Dazhou Santa la Vida) vyběhala tituly CAC a res. CAC. Tímto se stala čekatelkou českého šampiona a ve svých 15 měsících je tedy čekatelkou dvou šampionátů (český a maďarský šampion krásy).

Ve videogalerii si můžete prohlédnout krátké video z této výstavy.

 

17.2.2014 - Fehova Winter Dog Show 2014 Hungaria

Vyrazily jsme na čtyřdenní výstavu psů, která se konala v Budapešti. Tento úspěšný výlet jsme si obě moc užily. Jsem na Dafi (Dazhou Santa la Vida) moc pyšná. Po tříměsíční pauze se krásně celé čtyři dny předváděla a vyběhala si i CACIB a tím si v 15měsících nastartovala na Interchampiona.

Dafinka si z Maďarska přivezla 4x CAC, Res. CACIB, CACIB a BOS. Více naleznete na jejím profilu.

 

2.2.2014 - Zdravotní vyšetření

Byli jsme s Dafi a Koky na vyšetření CERF. Obě holčičky jsou CERF clear. Dafince jsme nechali také vyšetřit patellu a výsledek je 0/0!

Jsem moc štastná, hlavně za naší Kokynku, když jsme rano vyjížděli, bylo mi zase úplně zle a modlila jsem se, ať je vše tak, jak má být! A to se splnilo!!!!! Lanka, která drží čočku jsou bez známky, že by se něco v očku dělo a čočka je na svém místě.
Moc jsme byli spokojeni s přístupem pana Dr. Beránka a Dr. Čápa, který byl při vyšetření patell na Dafinku moc milý a jemný.

 

2.2.2014 - Nová videa

Do videogalerie jsme přidali nová videa, tentokrát z našeho tréninku agility.

 

2.1.2014 - Champion Chorvatska

S novým rokem Dazhou Santa la Vida ,,Dafne" dorazil diplom z Chorvatska.

 

16.12.2013 - PF 2014

Přejeme příjemné prožití svátků a pohodový rok 2014

 

16.12.2013 - Spuštění www stránek

Spušteny webové stránky nové chovatelské stanice čínských chocholatých psů Sapphire Star. Přejeme příjemně strávené chvíle při prohlížení tohoto webu.